Moi drodzy to się naprawdę dzieje!

Moi drodzy to się naprawdę dzieje! Osiągnęliśmy cel.  Wspólnie razem, wszyscy dzięki waszemu wsparciu, zaangażowaniu, przeogromnej pomocy przez wielkie P udało się zebrać wymaganą sumę na leczenie w niemieckiej klinice!
Pamiętam pierwsze tygodnie po powrocie z Indii i braku efektów przebytego leczenia komórkami macierzystymi, to był trudny czas, ale jeszcze trudniejszy nastał, gdy kilka miesięcy później dowiedziałem się, że stabilizacja, którą obecnie mam w kręgosłupie nie spełnia swoich oczekiwań i będzie się stan pogarszał.  Bezradność była porażająca. Od nowa zaczęły się pielgrzymki po gabinetach neurologicznych, ortopedycznych i wielu innych w celu uzyskania pomocy.
Nadzieja na to, że kiedykolwiek będzie dobrze topniała po każdej wizycie w gabinecie.
W końcu jednak rozszerzyłem zakres poszukiwań pomocy dla siebie napisałem m.in. do niemieckiej kliniki. Od e maila do emaila, spotkanie –konsultacja i wróciła nadzieja… Jednakże znów przygaszona sumą, którą trzeba zapłacić za leczenie.  Nie wiedziałem czy kiedykolwiek uda się osiągnąć cel i zebrać środki na leczenie, ale wiedziałem, że jeżeli się poddam zrezygnuję z marzeń to jak zrezygnować z całego życia. 
Upłynęło sporo czasu, udało się tak naprawdę dzięki Wam… słowo dziękuję to mało, aby w pełni wyrazić podziękowanie dla wszystkich oraz każdego z osobna. Jesteście niesamowici! 
Na chwilę obecną środki pieniężne przepływają na konto niemieckiej kliniki.  Teraz tylko trzeba czekać na termin leczenia, pakować walizki marzenia i walczyć o lepsze jutro!!  Danke schön!

DSC_5347

Kilka minut po 13.00 w Radiu Poznań zostanie puszczony reportaż ! :) zapraszam do słuchania, miłego dnia :)

Dodaj komentarz