Jest kosztorys!

Jak rozpoczynać weekend to najlepiej z pozytywnymi newsami :) W ostatnich kilku tygodniach wyczekiwałem z ogromną niecierpliwością na kosztorys leczenia. Dzień po dniu z samego rana otwierałem pocztę i zamykałem późnym wieczorem z nadzieją, że to właśnie tego dnia nadejdzie długo wyczekiwana wiadomość. W końcu nadeszła kosztorys leczenia 40 tysięcy euro. Z jednej strony czuję radość, bo teoretycznie to już ostatnia prosta do tego, aby znaleźć się na drodze leczenia, z drugiej jednak strony to wciąż niedościgniona suma.  Do leczenia brakuje około 27 tys. zł. 

 W ostatnim czasie jak pisałem odczuwam pogorszenie, ale ten e mail dodał mi nowej energii, wierzę, że się uda i osiągniemy cel.  Pełen nadziei :)

 

Jeżeli ktoś może i chciałby wspomóc będę wdzięczny

https://www.siepomaga.pl/garbate-szczescie

http://zawszelkacene.pl

 

Jeżeli ktoś chciałby zakupić książkę zapraszam serdecznie na poniższe linki, lub śmiało piszcie w prywatnej wiadomości. Dochód ze sprzedaży książek w znacznym stopniu zostanie przeznaczony na moje leczenie :)

http://ksiegarnia.wydawnictwobialepioro.pl/glowna/126-za-wszelka-cene.html

http://www.empik.com/za-wszelka-cene-nadzieja-umiera-ostatnia-gierchatowski-rafal,p1131075457,ksiazka-p?gclid=EAIaIQobChMItNOR55n31QIVEM-yCh23agLxEAQYAiABEgJTZ_D_BwE&gclsrc=aw.ds

 

Dodaj komentarz