Lepsze dni były i lepsze dni będą

Budzę się każdego dnia i zasypiam z świadomością, że każdy kolejny dzień, który przetrwałem zbliża mnie do leczenia. Dzień po dniu próbuję zrobić kolejny krok do owego celu. Szukanie klinik eksperymentalnych metod leczenia wydaje się na pozór bardzo łatwe, jednak, gdy człowiek bardziej się zagłębi wówczas barwy chwilowego szczęścia blakną i to, co dana klinika oferuje tak naprawdę nie jest wystarczające. Wysyłam e maile w różne części świata wciąż starając się znaleźć być może jeszcze coś lepszego od tego, co oferuje niemiecka klinika i leczenia, do którego w niej dążymy. Jestem gotowy na wszystko tylko nie na pozostanie w tym miejscu, w którym obecnie jestem. Lepsze dni były i lepsze dni będą trzeba tylko je sobie po prostu wywalczyć! Będzie dobrze!

2 Responses to Lepsze dni były i lepsze dni będą

  1. 88kania pisze:

    Z eksperymentami bywa różnie, więc znalezienie czegoś wartościowego na pewno nie jest łatwo. Szukaj dalej, a ja dalej będętrzymała za Ciebie kciuki. No i powodzenia w nowym miejscu blogowym :) Już bałam się, że znikniesz razem z całą interią.

  2. Sza... pisze:

    No i Cię znalazłam:) trochę mi się zniknęło na interii, przez własny kociokwik, ale cieszę się, że dzięki kani88 Cię znalazłam:) no i pytanie roku czy dalej zbierasz nakrętki?bo trochę się uzbierało, a nie wiem czy te moje ostatnie(dawno to już było temu) dotarły, bo nie miałam żadnej wieści…

Dodaj komentarz